הצעדים להרחבת העסק שלך

שאלות פופולריות

הצטרף לפעילות עסקים והיחשף הזדמנויות רבות.

שלב 1
01 .

בחר את המקום הנוח לך

אנו מפעילים קבוצות נטוורקינג בכל רחבי הארץ. בחר את המיקום הנוח לך והקרוב למקום מגוריך או מקום העבודה שלך. אנו ממליצים לבחור מקום שיהיה לך נוח להגיע מידי שבועיים, אך תמיד תוכל להגיע ולבקר בקבוצות אחרות ככל שהזמן שלך מאפשר.

שלב 2
02 .

התחבר לחברי הקבוצה

עם כניסתך לקבוצה, תהפוך להיות חבר מן המניין גם במפגשים הפיזיים וגם במערכת. המערכת תקשר אותך לרשת של כל חברי הקבוצה ותוכל להתעדכן באופן רציף על הנעשה עם חבריך והם יוכלו לראות אותך. מרגע זה, כל פעולה שתבצע, תקדם אותך בגוגל ותחשוף בפני החברים את התכנים שלך. מכאן הדרך לשיתופי פעולה מניבים - קצרה.

שלב 3
03 .

התחל לייצר שיתופי פעולה

בשלב זה, כאשר חברי הקבוצה מכירים אותך ומבינים מה העיסוק שלך, אילו חוזקות ויתרונות יש לך וכמובן אילו הפניות הינך מחפש, יתחילו להגיע הטלפונים. לאט לאט תשים לב שכמות הפניות אליך עולה וככל שתתמיד בפעילות, כך תגביר את הקצב.

הקבוצות שלנו

אנו מפעילים קבוצות בכל הארץ. לכל קבוצה הייחודיות שלה והאופי שלה. כל קבוצה מונחת ע"י יועץ עסקי מקצועי ומעצימים את חברי הקבוצה. אנו בוריטיב עסקים נעניקים לך את כל הכלים שיובילו אותך להצלחה ולקידום העסק שלך
צפה בקבוצותשאלות / תשובות

popular questions

מידע נוסף שיכול לעזור לכם להכיר את וריטיב עסקים

באיזה שלב אני מתחיל לראות תוצאות

נטוורקינג אורך זמן. על מנת לבנות קשרים חזקים ויציבים יש לבצע פעולות לבנית אמון. בדרך כלל בין חודש לשלושה חודשים זה הזמן הנדרש לביסוס מעמדכם בקבוצה והכרות מעמיקה עם החברים אך הפניות עבודה יכולות להגיע בשלבים מוקדמים יותר. במשך זמן זה, המערכת גם מקדמת אתכם בגוגל ותתחילו לקבל פניות מלקוחות אקראיים המחפשים שירותים בגוגל.

האם המערכת מתאימה לנייד

המערכת רספונסיבית ומתאימה לכל סוגי המכשירים. החל מטלפונים חכמים, דרך טאבלטים ועד מסכי מחשב ברזולוציה גבוהה. בנוסף, קיימת אפליקציה יעודית וזמינה בגוגל פלי. להורדה, לחצו כאן

מה אם אני לא תקשורתי

מפגשי הנטוורקיג שלנו מתאימים לכל סוגי בעלי העסקים ומונחים ע"י יועצים עסקיים. אופי הפעילות בהתהליך המובנה מאפשר לכל אחד להיות פעיל בצורה שווה ולהציג את העסק שלו בדרך המייטבית עבורו.

איך מצטרפים

ניתן להשאיר הודעה ונציגינו יחזרו אליכם - להשארת הודעה, לחצו כאן
או לפנות אלינו בוואטס אפ - לשליחת הודעה, לחצו כאן
לפתיחת כרטיס לתקופת ניסיון - לחצו כאן

מהו החזון של וריטיב עסקים

הקמת ארגון בפריסה ארצית המהווה בסיס לעסקים להתפתחות, יצירת שיתופי פעולה, הגדלת הכנסות וקיום תשתית לחיזוק מעמד העצמאיים בישראל.

מה זה נטוורקינג

רישות עסקי - מפגשים חברתיים של אנשי עסקים ובעלי עסקים שונים, למטרת יצירת רשתות חברתיות המובילות לשיתופי פעולה, הזדמנויות עסקיות והפניית לקוחות

על איזו מערכת מדובר

מערכת וריטיב עסקים מספקת כלים לפרסום בית העסק שלך בשילוב כלים לביצוע נטוורקינג מעבר למפגשים הפיזיים.
כבית עסק, אתם מקבלים ממשק ידידותי ונוח לבנית האתר שלכם ומזינים מידע המשקף את הפעילות שלכם:
שירותים
מוצרים
פרוייקטים ותיק עבודות
גלרית תמונות
פוסטים ועדכונים שוטפים
כרטיס ביקור דיגיטלי
ועוד כלים רבים
לאחר בנית האתר שלכם, אתם חברים בקבוצה ומפיצים את התכנים שלכם ברשתות חברתיות ומנועי חיפוש ראשיים יחד עם חיבורים ללקוחות פוטנציאליים

האם יש התחייבות

אנחנו בוריטיב עסקים פועלים למען העסקים בישראל ומפעילים מערכות ותשתית לגיוס לקוחות.
במידה ולא הצלחנו לעזור לכם, תוכלו בכל שלב עצור את הפעילות.
אצלנו אין אותיות קטנות ואין התחייבות. נקודה.